Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Inspiro - středisko volné času Tišnov

Pedagogové volného času

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11206130738 | aktuálnost: 4. 8. 2016

První kontakt e-mailem.
Náplň práce administrativa vztahující se k provozu organizace, přímá práce v zájmových útvarech, příprava a realizace táborů, akcí a příležitostné činnosti

Požadavky k pracovnímu místu vzdělání SŠ/VOŠ/VŠ pedagogického zaměření; odpovídající zákonu o pedagogických pracovních, znalost problematiky zájmového vzdělávání a volnočasových aktivit, PC gramotnost - mail, word, excel, internet, dobré organizační schopnosti, aktivní přístup, zodpovědnost, schopnost pracovat samostatně, schopnost týmové práce, schopnost komunikace a práce s lidmi, odolnost vůči stresu, velmi dobrý zdravotní stav, znalost základních pojmů z oblasti ekonomiky a zákoníku práce; školského zákona, zákona o pedagogických pracovnících, vyhlášky o zájmovém vzdělávání, flexibilita, komunikační schopnosti, ŘP - aktivní řidič

Informace k pracovnímu místu platové podmínky se řídí nařízením vlády č.564/2006Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách. Mzda je odstupňována dle délky praxe.pracovní úvazek 0,5, na dobu určitou - po dobu dlouhodobé nepřítomnosti (zástup za mateřskou dovolenou)
nástup od 1. 10. 2016
Strukturovaný životopis a motivační dopis posílejte na reditelka@svcinspiro.cz do 14. 8. 2016.
Uchazeči o zaměstnání budou vybráni na základě zaslaných životopisů a pozváni k pohovoru
Místo výkonu práce: Tišnov

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 10 350 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail