Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro silnou a stabilní společnost působící v Havlíčkově Brodě hledáme pracovnice na hlavní pracovní poměr na výše uvedenou pracovní pozici.

Kompletace operačního krytí

referenční číslo: 5993 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Pro společnost působící v Havlíčkově Brodě hledáme - na hlavní pracovní poměr - Pracovnice výroby zdravotnických roušek. Jedná se o práci v čistém a tichém prostředí, nenáročnou, svým charakterem vhodnou spíše pro ženy. Pozice je vhodná i pro uchazeče bez kvalifikace, rádi Vás zaučíme. Pokud jste pracovití, manuálně zruční, spolehliví a nevadí Vám pracovat na směny, pak hledáme právě Vás Nabízíme velmi zajímavé finanční ohodnocení, které je z části tvořeno fixní složkou a dále složkou variabilní, která je závislá na Vašich výkonech. Velmi příjemným bonusem je třeba týden dovolené navíc Nástup možný ihned

Náplň práce:
- ruční kompletace zdravotnických materiálů
- vizuální kontrola

Požadujeme:

- ukončené základní vzdělání
- ochotu pracovat v třísměnném provozu
- manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?
Odpovězte prosím pomocí odpovědního tlačítka nebo zašlete sms na tel. 739 249 904 a my Vám rádi zavoláme zpět.

Nabízíme:

- dlouhodobou spolupráci s možností přestupu do stavu zaměstnanců společnosti
- nástupní mzdu až 15.500 Kč/měsíc
- pravidelné navyšování mzdy po 3, 6 a 9 měsících až o 10 %
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na stravování (hradíme 55 % z ceny jídla)
- 5 týdnů dovolené
- práci v čistém a tichém prostředí

Místo pracoviště: Havlíčkův Brod

Region: kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie, Ostatní, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha