Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Sourcing manažer

referenční číslo: A1E27006 | aktuálnost: 06.02.2017

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- vyhledávání nových dodavatelských zdrojů a jejich výběr
- kalkulace nových projektů
- zajištění bezproblémové komunikace mezi společností a dodavatelem
- strategie nákupu, spolupráce s technickým úsekem při tvorbě strategie
- výběrová řízení pro strategické položky
- spoluzodpovědnost za smlouvy

Požadujeme

- VŠ
- AJ / NJ na komunikativní úrovni
- praxe na podobné pozici výhodou
- komunikační a prezentační dovednosti, zdatného vyjednavače
- zdravé sebevědomí
- vynikající analytické schopnosti

Nabízíme

- Zázemí stabilní a prosperující společnosti
- možnost profesního růstu
- zaměstnanecké benefity ( flexipassy atd. )
- příspěvky na penzijní a životní pojištění
- dotované stravování
- 5 týdnů dovolené

Místo pracoviště: Plzeň

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika, Management

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské