Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Město Kutná Hora

Ostatní úředníci jinde neuvedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11313970779 | aktuálnost: 25. 8. 2016

Stručný popis pracovní činnosti: výkon státní správy ve vodním hospodářství na území obce s rozšířenou působností Kutná Hora.
Požadujeme: ke dni nástupu ukončené minimálně vyšší odborné vzdělání obor: Vodní hospodářství a vodní stavby a související obory s vodním hospodářstvím, např. Technika životního prostředí, Inženýrství životního prostředí, Biotechnické úpravy krajiny, Aplikovaná ekologie atd.
Výhodou je praxe získaná ve státní správě (stavební úřad, vodoprávní úřad), získaná zvláštní odborná způsobilost pro správní činnost ve vodním hospodářství.
Dále požadujeme: schopnost komunikace s klientem, ŘP sk. B, znalost práce na PC, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilitu.
Zaměstnanecké výhody: stavenky, příspěvek na penzijní připojištění.
Všechny bližší informace (předpoklady, požadavky) k obsazení tohoto pracovního místa jsou zveřejněny ve vyhlášeném výběrovém řízení. Přihlášku spolu s dalšími požadovanými dokumenty uchazeči předají v zalepené obálce osobně na podatelnu MěÚ Kutná Hora, nebo zašlou poštou v termínu do 9.9. 2016 včetně. Každý uchazeč bude písemně vyrozuměn.
Místo výkonu práce: MěÚ Kutná Hora, Havlíčkovo nám 552

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 16 440 - 24 750 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail