Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Technik kvality s AJ

referenční číslo: 9048 | aktuálnost: 18. 7. 2016

Vystudoval jsi SŠ/VŠ technického směru a máš alespoň nějakou praxi z oblasti kvality? Nevidíš problém v konverzaci v angličtině?

Pak neváhej a zašli nám svůj životopis

Mezinárodní strojírenská společnost působící v automotive hledá kolegu/kolegyni na pozici:

TECHNIK KVALITY s AJ

Náplň práce

  • Úzká spolupráce s auditory
  • Příprava technologických postupů
  • Řešení neshod při auditech a jejich následná kontrola
  • Navrhování nápravných opatření
  • Komunikace se zákazníky
  • Reporting

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • Výhodou praxe ve výrobní společnosti
  • Komunikativní znalost AJ, NJ výhodou
  • Proaktivní přístup
  • Samostatnost

Nabízíme:

  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Stravenky
  • Příspěvek na PP
  • Možnost kariérního růstu
  • Místo výkonu práce: Plzeňský kraj

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha