Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Václava Havla a jejich registraci do věrnostního programu. Pokud vás baví komunikace s lidmi, zejména v cizích jazycích, preferujete rozmanitou brigádu v dynamickém prostředí a chcete si přivydělat a procvičit angličtinu, je tato brigáda přímo pro Vás! Termín brigády: říjen 2016 (alespoň 2-3 dny v týdnu) Nutná účast na školení přímo na letišti Václava Havla. Pracovní doba: 7:00-9:00, 11:00-15:00 Místo výkonu práce: Letiště Václava Havla

Hosteska na letišti Václava Havla s aktivní AJ - 150 Kč/hod.

referenční číslo: 6122 | aktuálnost: 4. 10. 2016

Pro našeho významného klienta, působícího na trhu letecké dopravy, hledáme šikovné a spolehlivé hostesky se znalostí anglického jazyka na aktivní oslovování cestujících v odletové hale letiště Václava Havla a jejich registraci do věrnostního programu. Pokud vás baví komunikace s lidmi, zejména v cizích jazycích, preferujete rozmanitou brigádu v dynamickém prostředí a chcete si přivydělat a procvičit angličtinu, je tato brigáda přímo pro Vás

Termín brigády: říjen 2016 (alespoň 2-3 dny v týdnu)
Nutná účast na školení přímo na letišti Václava Havla.
Pracovní doba: 7:00-9:00, 11:00-15:00
Místo výkonu práce: Letiště Václava Havla

Požadujeme:

- znalost anglického jazyka podmínkou
- komunikativní a příjemné vystupování
- spolehlivost, reprezentativní vzhled
- časovou flexibilitu

Nabízíme:

- mzda 150 Kč/hod. výkonnostní bonus 100 Kč/směna
- velmi rozmanitou brigádu s aktivním využitím anglického jazyka (vhodné např. pro studenty/tky, absolventy/tky výměnných pobytů, absolventy/tky zahraničních stáží atd.)
- příjemné pracovní prostředí
- možnost nabídky dalších brigád

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail