Typ nabídky

Minimální mzda

Venkovní obsluha

referenční číslo: A14CB61A | aktuálnost: 06.02.2017

UNIPETROL RPA, s.r.o.

PARAMO, a.s. hledá do svého týmu spolehlivou, samostatnou, iniciativní a motivovanou osobnost na uvedené pracovní místo.

Náplň práce

• Obsluha technologického zařízení mísírny olejů
• Plnění a vyčerpávání AC a ŽC dle pokynů operátora
• Přejíždění čerpadel, přečerpávání materiálů, nastavení čerpací cesty
• Odebírání vzorků polotovarů, hotových výrobků a expedičních vzorků

Požadujeme

• SOU (vyučen)
• Platná školení (Průkaz řidiče VZV, Vyhrazená TZ, Práce ve výškách nad 1,5 m) - výhodou
• Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, iniciativu

Nabízíme

• Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
• Uplatnění znalostí a dovedností v rozvíjející se společnosti
• Možnost osobního i profesního růstu
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Zaměstnanecké benefity
• Dvousměnný provoz – ranní/odpolední, PO-PÁ, 8h směny

Místo pracoviště: Kolín

Region: Středočeský kraj

Obor: Energetika, Potravinářství a chemie, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy