Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SUEZ Facility a.s.

Manipulační dělníci ve výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11304550721 | aktuálnost: 24. 8. 2016

Společnost SUEZ Facility a.s. vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici:

Manipulační dělník - Ždánice - HPP - plný úvazek

Náplň práce:
manipulace s odpady, obaly a kontejnery
převoz materiálů na místo určení
kontrola a drobná údržba technického vybavení

Nabízíme:
práci na plný úvazek - HPP (hlavní pracovní poměr)
jednosměnný provoz: 6:00 - 14:30 hod.
mzdu: 14 tis. Kč/hrubého za měsíc
benefit: stravenky
pracovní prostředí s prioritou bezpečnosti a ochrany zdraví
stabilní zaměstnání
nástup možný ihned

Požadujeme:
manuální zručnost
oprávnění na VZV výhodou
samostatnost
spolehlivost

V případě Vašeho zájmu prosím volejte na telefonní číslo 607 017 686 případně pošlete životopis na emailovou adresu tereza.machotova@suez.com. Do předmětu emailu uveďte název pozice, tedy "Manipulační dělník - Ždánice - HPP - plný úvazek".

Do své odpovědi na inzerát vložte prosím následující text: Souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SUEZ Facility a.s. výhradně za účelem získání zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání.

Děkujeme za Váš zájem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bez vzdělání

Mzda: 14 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha