Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově

Účetní všeobecní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11248330782 | aktuálnost: 30. 8. 2016

29.8.2016/ Přihlášky s životopisem zasílejte na email: skacelova@jednota.cz. Uzávěrka přihlášek 31.8.2016. Vedení účetnictví, se zaměřením na dlouhodobý majetek, evidence a inventarizace dlouhodobého a jiného majetku, tvorba odpisového plánu, spolupráce na roční účetní závěrce. Orientace v podvojném účetnictví a daňové problematice (DPPO, DPH), praxe na obdobné pozici min. 3 roky, znalost MS Office (word, excel), znalost systému SAP výhodou, zodpovědný přístup k plnění úkolů, pečlivost, samostatnost. Možnost kariérního růstu. Podrobnosti na www.jednota.cz, v sekci O nás - Kariéra. Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti, stálý výdělek za dobře odvedenou práci, nástupní plat od 14 000 Kč, možnost kariérního růstu, příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou, příspěvek na životní pojištění.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 14 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail