Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Technolog / konstruktér pro nábytkářský provoz - finančně velmi zajímavé

referenční číslo: A11E12F6 | aktuálnost: 1. 12. 2016

Profil firmy:
- truhlářský provoz (výroba nábytku z deskových materiálů, dřevěné konstrukce)
- kovovýroba (zpracování plechu CNC, tvorba lehkých konstrukcí)
- prášková lakovna…
V rámci rozvoje společnosti a zvyšování výroby hledáme nové, kvalitní a spolehlivé zaměstnance.

Náplň práce:
- technická příprava výroby, tvorba technologických postupů a cenových podkladů
- tvorba výrobní dokumentace v součinnosti s informačním systémem společnosti
- konstrukční řešení vyráběného nábytku
- orientace především na knihovnický a kancelářský nábytek

Požadujeme:
- SŠ, VŠ vzdělání
- nutná znalost a praxe v oboru
- samostatnost a aktivitu
- znalost AJ, nebo NJ výhodou
- znalost práce na PC – Windows, Office
- nástup možný ihned

Nabízíme:
- trvalý pracovní poměr ve společnosti ve Zvoli u Prahy
- mimopražským zájemcům zajistíme ubytování - vlastní ubytovna
- velmi dobrý a přátelský pracovní tým
- velmi dobrá nástupní mzda dle zkušeností a praxe, s dalším růstem po zapracování
- standardní pracovní doba 7.00 - 16.00
- možnost profesního a osobního růstu

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Místo pracoviště: Zvole u Prahy

Region: Hl. m. Praha

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Ostatní, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha