Typ nabídky

Minimální mzda

Produktový manažer (polyolefiny)

referenční číslo: A0E8AC65 | aktuálnost: 06.02.2017

UNIPETROL RPA, s.r.o.

UNIPETROL RPA, s.r.o. hledá do svého týmu spolehlivou, samostatnou, iniciativní a motivovanou osobnost na uvedené pracovní místo.

Náplň práce

Náplň práce:
• Zabezpečuje sběr technologických informací z oblasti výroby polyolefinů s cílem zajistit aktuální informační servis pro potřeby rozhodování vedení společnosti
• Zajišťuje technické konzultace a proaktivní podporu existujících zákazníků
• Vydává materiálová doporučení na základě požadavků aplikace a odpovídající specifikace
• Zpracovává analýzy vývojového trendu a prognózy technického a technologického vývoje výroby polyolefinů tak, aby byly zajištěny podklady pro variantní modely řešení rozvoje společnosti
• Identifikuje, rozvíjí a uzavírá nové profitabilní a technicky udržitelné projektové příležitosti
• Zpracovává technologické návaznosti s novými výrobními jednotkami nebo útlumem výrobních kapacit, analýzy a ostatní potřebné dokumenty pro nové technologie
• Účastní se projektových činností k implementaci nových metod, postupů a zkoumání výrobní i rozvojové problematiky
• Spolupracuje na přípravě materiálů pro investiční rozhodování
• Koordinuje součinnost technologů a výzkumných pracovníků s navazujícími interními a externími útvary

Požadujeme

• VŠ vzdělání chemické nebo strojní inženýrství
• Znalost technologií v oblasti chemické výroby, nejlépe výroba a zpracování polymerů
• Orientace na výsledky, zaměření na zákazníka
• Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), znalost SAPu výhodou
• Výborné komunikační dovednosti, flexibilitu, samostatnost, loajalitu, spolehlivost, odpovědnost
• Střední znalost AJ nebo NJ
• ŘP sk. B

Nabízíme

• Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
• Příležitost účastnit se zajímavých projektů
• Možnost osobního i profesního růstu
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Široký balíček zaměstnaneckých benefitů
• Služební automobil i k soukromým účelům

Místo pracoviště: Litvínov

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské