Typ nabídky

Minimální mzda

HR Manager

referenční číslo: A0E64A03 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

HR Manager

Náplň práce

- odpovědnost za kompletní HR agendu ve středně velké výrobní společnosti
- nastavení a vylepšování HR procesů společnosti
- tvorba HR strategie, personální plánování
- zajištění veškeré HR operativy – nábor a adaptace nových zaměstnanců, školení a vzdělávání, hodnocení a motivace, pracovně-právní agenda, HR marketing, interní komunikace, poradenství pro liniové manažery apod.
- HR analýzy a reporting

Požadujeme

- SŠ / VŠ vzdělání
- angličtina na komunikativní úrovni
- 5 let praxe v HR na pozici HR generalist / HR business partner / HR manager,
- velkou výhodou praktická znalost prostředí výrobní společnosti
- velmi dobrá znalost pracovně-právní legislativy

Nabízíme

- odpovídají finanční ohodnocení
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- moderní pracovní prostředí
- otevřený a přátelský kolektiv
- místo výkonu práce Brno Modřice
- smlouva na dobu neurčitou
- 5 týdnů dovolené
- odborná školení

Místo pracoviště: okr. Hodonín

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Management

Profese: HR ředitel/manažer

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita