Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor na lisy

referenční číslo: A0BEC8B3 | aktuálnost: 25.05.2017

PowerJob s.r.o.

Hledáme muže, ženy i páry do automobilové výroby izolačních dílců.

Náplň práce

- vkládání a úpravy izolačních dek do lisů
- obsluha zařízení ve výrobě

Požadujeme

- ochota pracovat ve 3 směnném provozu
- manuální zručnost
- odpovídající zdravotní stav pro práci ve stoje

Nabízíme

- zajišťujeme a hradíme zaškolení při nástupu
- stabilní zaměstnání na dobu určitou s možností dalšího prodloužení
- pracovní oděv a obuv při nástupu
- zálohy z výplaty
- příplatky za směny odpolední 15Kč/hod, noční  25,-kč/hod, příplatek za teplo až 8Kč/hod
- prémie za plnění cílů
- pojištění odpovědnosti

-  ubytování zajištujeme
- svozy zajištěny
ÚSTÍ/ORLICÍ-LIBCHAVY, BRANDÝS/ORLICÍ-CHOCEŃ-VYSOKÉ MÝTO

Mzda: 85 - 95 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Plaská 622/3, Praha 5, 15000

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství

Profese: dělník ve výrobě, operátor výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy