Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Bunkr, o. p. s.

Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11149930781 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Požadujeme:
-minimálně střední škola ekonomického směru, praxe výhodou
-zkušenosti s podvojným účetnictvím, schopnost flexibilně aplikovat účetní principy
-zkušenosti s prací v neziskovém sektoru velkou výhodou
-schopnost komplexního přístupu, analytické a logické uvažování
-samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, pečlivost, kreativní přístup k práci
-pracovní nasazení, časovou flexibilitu
-pokročilou znalost práce na PC (MS Office: zejména Excel - kontingenční tabulky, makra, funkce)

Nabízíme:
-pracovní poměr na úvazek 0, 8 s nástupem 1. 9. 2016, nejpozději 1. 11. 2016 na dobu určitou
-mzdu 15 200 - 16 500 Kč (dle vzdělání a praxe)
--týden dovolené navíc, pružnou pracovní dobu, možnost seberealizace, vlastní organizace náplně práce, možnost částečně pracovat z domova, další vzdělávání v oboru, asistence při zaučení

Pracovní náplň:
Zodpovědnost za plánování, zpracování a sledování čerpání rozpočtu organizace, jednotlivých středisek a projektů, evidence přidělených finančních prostředků projektů, zodpovědnost za plnění závazků /finanční čerpání/ vyplývajících ze smluv, z rozhodnutí o přidělení grantů, dotací či darů, spolupráce s vedoucími středisek a jejich koordinace z ekonomické stránky (kontrola naplňování projektů z pohledu financí apod.), podílení se na přípravě projektů po finanční stránce - příprava rozpočtů do žádostí o dotace a granty, příprava finančních podkladů pro statistické vykazování, finanční zprávy, účetní uzávěrky, audity, komunikace s orgány státní správy, poskytovateli grantů a dotací, zpracování a aktualizace vnitřních předpisů v oblasti ekonomiky.
Nutnou podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a vyplněného dotazníku (ke stažení na www.bunkr.cz). Oba dokumenty zašlete elektronicky nejpozději do 8. 8. 2016 do 9h, na email info@bunkr.cz (do předmětu uveďte "Výběrové řízení - ekonom").
Výběrové řízení je dvoukolové. Vybraní uchazeči, kteří splní kvalifikační kritéria, budou pozváni
k osobnímu pohovoru (2. kolo), který proběhne dne 11. 8. 2016 v Třinci. Vyhrazujeme si právo neobsadit pracovní pozici, pokud uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Kontaktní telefon: 731 444 370

Informace o organizaci a její činnosti naleznete na www.bunkr.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 200 - 16 500 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha