Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

EXCALIBUR ARMY spol. s r.o.

Pracovníci pro zpracování textů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11429690712 | aktuálnost: 15. 9. 2016

Pracoviště: Olomoucká č.p. 1841/175, Šternberk. Nástup dohodou. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok po nástupu s možností prodloužit na neurčito.

Náplň práce:
- Zpracování manuálů pro obsluhu, údržbu a opravy nově vyráběných nebo modernizovaných výrobků v českém a anglickém jazyce
- Zpracování katalogů náhradních dílů včetně úpravy výkresové dokumentace
- Tvorba obrazových podkladů do dokumentace (foto, výkresy, obrázky) a jejich popisy
- Úpravy původních dokumentů
- Sestavování souprav výbavy, příslušenství a náhradních dílů pro výrobky - seznamy i fyzické soupravy
- Úpravy 3D a 2D výkresů pro další členy týmu
- Spolupráce s projektanty a konstruktéry na vývoji a modernizaci speciální techniky
- Komunikace a spolupráce s TPV a výrobou

Požadujeme:
- VŠ/SŠ vzdělání strojního nebo technického zaměření
- Technické znalosti z oblasti konstrukce, provozu a údržby vozidel
- Znalost prostředí MS Office, Corel Draw, Adobe Acrobat
- Znalost CAD programů (Inventor 2016) výhodou
- Znalost angličtiny, základní znalost technické angličtiny
- ŘP sk. B
- Samostatná práce v týmu, odpovědnost, pečlivost, časová flexibilita, trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- Finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a znalostem
- Možnost rychlého odborného růstu
- Odborné a jazykové vzdělávání
- Závodní stravování s příspěvkem na stravenky
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Jiné benefity
- Pracovní poměr na plný úvazek

První kontakt je možný POUZE e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 17 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha