Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí ekonomicko-majetkového oddělení Městského úřadu Králův Dvůr (hlavní účetní)

referenční číslo: A08E1361 | aktuálnost: 02.05.2017

Město Králův Dvůr

Náplň práce

Tajemník Městského úřadu Králův Dvůr
vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní funkce:

Požadujeme

- kvalifikační požadavky: VŠ vzdělání ekonomického směru, 3 roky praxe v oboru
- další požadavky:
znalost účetnictví veřejné správy a samosprávy, znalost práce na PC (účetní programy, el.bankovnictví), řidičský průkaz skupiny B, praxe ve státní správě či samosprávě vítána

Nabízíme

- platové podmínky: 10. – 11. platová třída, po zapracování osobní příplatek

Nástup možný od 1. ledna 2017

Písemné přihlášky dle podmínek zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků zasílejte nejpozději do 30.11.2016 s označením "Veřejná výzva MěÚ - NEOTVÍRAT" na adresu:

Městský úřad Králův Dvůr
náměstí Míru 139
267 01 Králův Dvůr

(podrobné podmínky najdete na www.kraluv-dvur.cz)

Místo pracoviště: Králův Dvůr

Region: Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální