Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Konstruktér se znalostí CAD

referenční číslo: 10679 | aktuálnost: 14. 8. 2016

Pracujete jako konstruktér a baví Vás projektování v CAD programech? Chcete svou kariéru ubírat směrem IT ve stabilní zahraniční společnosti?

Pak se přihlašte do výběrového řízení na pozici

KONSTRUKTÉR se ZNALOSTÍ CAD

Náplň práce

  • projektování automobilových součástí v CAD
  • podílení se na vývoji programu s IT oddělením
  • dodržování firemních standardů, zajištění kvality
  • podpora kolegů, spolupráce na projektech
  • zpracovávání dokumentace
  • zaučování nových kolegů

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání
  • praxe v programování v programu CATIA
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost ERP, PLM, PDM
  • osobnost, zaměřenou na cíl

Nabízíme:

  • odpovídající mzdu
  • možnost kariérního růstu
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • stravování v rámci společnosti
  • příspěvek na dopravu
  • místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha