Typ nabídky

Minimální mzda

IT Change Manager

referenční číslo: A06ED7E6 | aktuálnost: 21.02.2017

O2 Czech Republic a.s.

Náplň práce

- Správa a rozvoj End-to-End měřícího systému kvality Mobilní PS Core sítě
- Sledování a vyhodnocování KPI z mobilních elementů - MME/SGSN, SGW/PGW/GGSN
- Po zaškolení je možnost podílet se na:
o projektových aktivitách
o implementaci nových síťových elementů/funkcionalit/služeb v rámci oddělení Mobile PS Core

Požadujeme

- VŠ vzdělání elektrotechnického směru, nejlépe telekomunikace (i absolvent) / SŠ vzdělání elektrotechnického směru s praxí min 3. roky
- Znalost UNIX/LINUX/SQL
- Základní znalost IP sítí (routing, switching)
- Znalost architektury a funkcí jednotlivých prvků Mobilní PS Core sítě výhodou
- Znalost mobilních signalizačních protokolů výhodou
- Schopnost týmové práce, samostatnost, analytické myšlení
- Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni

Nabízíme

- Zajímavou a zodpovědnou práci v dynamickém prostředí IT společnosti
- Profesní růst, práce se pičkovými technologiemi a pod vedením zkuených kolegů
- Motivující platové ohodnocení
- Zaměstnání ve stabilní společnosti se stabilním portfoliem zákazníků
- Týden dovolené navíc
- 2 dny "sick days"
- kálu zvýhodněných slueb a produktů společnosti O2
(slevy na O2 TV, zvýhodněná volání a pro 5 SIM karet, O2 Active, internet O2 apod.)
- Příspěvek na penzijní připojitění
- Příspěvek na dovolenou
- Slevu na pohonné hmoty
- Motivační odměna
- Stravenky

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita