Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

NEOKLAS a.s.

Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11082890783 | aktuálnost: 9. 7. 2016

pracoviště Šardice č.p. 700
Dokážete s lidmi navázat dobré vztahy? Je pro Vás důležité, aby za lidmi byly vidět výsledky a přitom bylo ve firmě dobré klima? Dokážete samostatně pracovat a jít za cíli, které si stanovíte? Nehledáme obyčejného personalistu, ale člověka, který žije firmou a stará se o to, aby se po lidské stránce rozvíjela.
Společnost NEOKLAS, a.s. působící na trhu od roku 1995, která je v současnosti součástí vinařského uskupení, jež je dvojkou na trhu z hlediska obratu, hledá do svého týmu personalistu/ku.
Požadavky: preferujeme SŠ/VŠ, výhodou je obor lidské zdroje/personální management, znalost pracovněprávní legislativy, zkušenost s HR procesy (nábor, inzerce, hodnocení), praxe na personálním oddělení alespoň 3 roky, ŘP sk. B - aktivní řidič, důležitá je pro nás samostatnost, spolehlivost, pečlivost, aktivní přístup k práci, chuť komunikovat.
Pracovní náplň: zajišťování veškeré personální administrativy společnosti (cca 90 zaměstnanců), nábor a výběr zaměstnanců, inzerce, personální agentury, selekce uchazečů, pohovory, vyřizování dotací na zaměstnance z ÚP a v oblasti lidských zdrojů a vzdělávání, vedení personální agendy: tvorba smluv, archivace, zajištění veškerých povinných pravidelných a vstupních prohlídek, povinných školení BOZP, PO apod., příprava podkladů pro mzdové vyúčtování, kontrola docházkového systému, péče o stávající zaměstnance (spolupráce při hodnocení zaměstnanců, motivační systém...)
Zaměstnanecké výhody: stabilní zázemí úspěšné společnosti, práce v přátelském kolektivu, práce na HPP, velmi dobré finanční ohodnocení, slevy na firemní produkty napříč celou skupinou FPD GROUP, příspěvek na stravné, na pojištění, bonusy/prémie, firemní akce, školení, notebook, mobil, nástup možný ihned.
Kontakt na e-mail oveckova@vinarstvimutenice.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail