Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PeBOIS s. r. o.

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10890660742 | aktuálnost: 14. 7. 2016

SŠ, zkušenosti v dané oblasti déle než 4 roky, vynikající orientace v zadané problematice, analytické schopnosti, pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, schopnost pracovat v týmu. Znalost v oboru myslivosti či sportovní střelby výhodou nikoliv podmínkou.
Náplň práce: - on-site seo optimalizace e-shopu; správa marketingových kampaní (Sklik, Google Adwords); správa dalších PPC kampaní (Zboží, Heureka, aj.); zpracovávání údajů z analytických nástrojů (např. Google Analytics); implementace změn e-shopu na základě získaných údajů z analytických nástrojů; kompletní správa uživatelského rozhraní e-shopu; správa firemního facebookového profilu (příspěvky, analýza, marketingové nástroje); správa newsletterových kampaní (tvorba, analýza, rozvoj); vytváření produktových karet; tvorba a správa dalších webových stránek společnosti; spolupráce na dalších marketingových aktivitách v prostředí internetu (psaní recenzí, článků, katalogových zápisů, natáčení videí, produktové fotografie atd.).
Mzda 18 000 - 25 000 Kč + provize, flexibiliní prac. doba, možnost pracovat částečně z domu, pracoviště Opava, nástup dle dohody, KO: Brada Tomáš Mgr., životopis zašlete na e-mail: tomas.brada@bois.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 18 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail