Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Konstruktér s AJ

referenční číslo: 12776 | aktuálnost: 13. 11. 2016

Máte technické vzdělání a praxi v oblasti konstrukce? Hledáte kreativní práci ve strojírenství a baví Vás konstrukční práce ve 3D programech? Jste technicky zdatný člověk a domluvíte se anglicky? Láká Vás práce na pozici KONSTRUKTÉR s AJ v Brně? Pak nám zašlete váš životopis

Mezinárodní výrobní společnost rozjíždějící novou pobočku v Brně hledá vhodného kandidáta na pozici:

KONSTRUKTÉR s AJ (33-43.000,- Kč)

Náplň práce

  • Navrhování nových strojírenských produktů
  • Tvorba konstrukční dokumentace
  • Navrhování a realizace optimálních řešení
  • Kreativní práce v programu Solidworks
  • Práce na mezinárodních projektech

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ zdělání technického zaměření
  • Zkušenosti na pozici konstruktéra
  • Znalost práce ve 3D (Solidworks výhodou)
  • Alespoň středně pokročilou znalost angličtiny
  • Flexibilitu, týmového ducha, pečlivost

Nabízíme:

  • Kreativní práci v moderní a příjemném prostředí
  • 13. mzdu, týden dovolené navíc
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zajištěné stravování
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 33 000 - 43 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha