Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta, zásilkový obchod sídlící v Černé za Bory, hledáme nové komunikativní brigádníky na činnosti spojené s příjmem telefonických objednávek a jejich evidencí.

Příjem a evidence objednávek - 85 Kč/hod

referenční číslo: 6079 | aktuálnost: 23. 8. 2016

Pro našeho významného klienta, zásilkový obchod sídlící v Černé za Bory, hledáme nové komunikativní brigádníky na činnosti spojené s příjmem telefonických objednávek a jejich evidencí. Jedná se o brigádu v příjemném prostředí call centra, která probíhá na ranní či odpolední směnu dle domluvy a vašich časových možností. Brigáda je vhodná pro studenty, maminky na MD, nebo jako vedlejší přivýdělek k zaměstnání. NEJEDNÁ se o AKTIVNÍ PRODEJ

Náplň práce:
- zpracování písemných objednávek zákazníků
- příjem telefonických hovorů a objednávek, vyřizování požadavků zákazníka
- poradenství při výběru zboží (velikost, barva apod.)

Požadujeme:

- komunikativnost
- příjemný mluvený projev
- spolehlivost

Nabízíme:

- 85 Kč/hod. základní mzdu
- motivační prémie k základní mzdě v průměru 10 Kč/hod., v závislosti na šikovnosti brigádníka
- dobrou dostupnost pracoviště
- cennou zkušenost na call centru, která bude vždy využitelná
- odborné zaškolení

Místo pracoviště: Pardubice

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Telekomunikace

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha