Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

DAKO-CZ, a.s.

Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10946710737 | aktuálnost: 13. 1. 2017

Místo výkonu práce: Budovatelů 323, Třemošnice
Náplň práce: samostatná práce na vývoji Embedded systémů, tvorba zapojení, úprava SW,
správa dokumentace, realizace úprav na základě požadavků zákazníků a oživování nových výrobků v provozu – služební cesty.
Požadujeme: VŠ elektrotechnického směru, základní znalosti návrhu DPS, znalost práce s jednočipovými procesory (AVR, STM, Freescale, programování v Jazyce C. Znalost programu Eagle, Inventor, znalost AJ, RJ - výhodou
Nabízíme:perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost profesního a kariérového růstu, možnost dalšího vzdělávání ( jazykové kurzy, kurzy práce na PC a další odborné vzdělávání), práci v otevřeném a přátelském pracovním prostředí, odpovídající finanční ohodnocení a ostatní zaměstnanecké výhody garantované v kolektivní smlouvě.
První kontakt učiňte na výše uvedeném telefonním čísle, e-mailové adrese nebo přímo na provozovně.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

DAKO-CZ, a.s., RNDr. Jana Plačková, ved. personálních, mzdových a hospodářských záležitostí, jana.plackova@dako-cz.cz, +420 739 389 666,469 617 520

Odpovědět na inzerát