Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodně technický pracovník

referenční číslo: 9FCC687B | aktuálnost: 15.03.2018

MAPEI, spol. s r.o.

• Chcete být uznávaným odborníkem, který díky Mapei systémům a technologiím vyřeší problémy zákazníků z řad stavebních řemeslníků, investorů, koncových zákazníků?
• Chcete jim ušetřit čas a peníze?
• Chcete být dalším úspěšným členem týmu?

Tak nám dejte vědět, protože společnost Mapei, spol. s r.o., dodavatel největšího portfolia stavební chemie, hledá kolegu či kolegyni na pozici
OBCHODNĚ TECHNICKÝ PRACOVNÍK
PRO OBLAST KOPŘIVNICE, NOVÝ JIČÍN, ZLÍN, ROŽNOV p. RADHOŠTĚM, LIPNÍK n. BEČVOU

Náplň práce

Svoje úsilí budete věnovat:
• prodeji produktů a celých systémových řešení značky Mapei
• péči o stávající zákazníky v regionu a získávání nových
• návrhy technických řešení a tvorbě cenových nabídek
• zajištění technického servisu zákazníkům ve spolupráci s technikem (provádění informativních měření fyzikálních parametrů konstrukce, doporučení vhodné technologie řešení, zaškolení zpracovatelů a fyzické předvádění aplikace materiálů přímo na místě realizace)
• aktivní účasti na odborných seminářích a školeních pořádaných firmou pro zákazníky
• monitoringu trhu v regionu a realizace obchodní strategie
• a zejména splnění plánovaného obratu ve svěřeném regionu

Požadujeme

Zaujmete nás, když
• máte rád/a lidi, snadno navazujete a udržujete kontakty, jste oblíbený/á.
• víte, jak chutná úspěch, a uděláte pro něj téměř všechno.
• nerad/a sedíte v kanceláři a raději jezdíte za zákazníky.

Snazší to budete mít, když máte:
• obchodně marketingové myšlení
• výborné prezentační dovednosti
• bydliště v regionu (výhodou)
• orientaci v produktech stavební chemie a stavebnictví
• praxi v obchodu min. 3 roky
• manuální zručnost a praktickou zkušenost s aplikací stavebních materiálů (výhodou)
• časovou flexibilitu

Nabízíme

• nástup dle dohody
• flexibilní pracovní dobu
• možný kariérní postup
• stabilitu a perspektivu nadnárodní společnosti
• skvělého šéfa
• vstřícný a motivující tým úspěšných obchodních kolegů
• spoustu marketingové podpory
• férové ohodnocení: pevný základ a provize bez stropů
• služební vůz i k soukr. použití (podmínkou je řp. sk. B)
• notebook a telefon s mobilním připojením na internet
• rozšiřování znalostí nejnovějších technologií v oblasti stavební chemie na interních seminářích a školeních vedených specialisty z výzkumných laboratoří a technického oddělení mateřské centrály v Itálii
• rozvoj a vzdělávání v prodejních dovednostech
• dovolenou navíc
• příspěvek na studium AJ
• příspěvek na sportovní vyžití po celé ČR
• příspěvek na stravování
• slevy na Mapei produkty

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Smetanova 192/33, Olomouc, 77900

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: obchodní zástupce, obchodník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita