Typ nabídky

Minimální mzda

Odborný rada - projektový/á manažer/ka

referenční číslo: 9FBB4027 | aktuálnost: 02.01.2017

Státní fond životního prostředí České republiky

jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě (dále jen „zákon“), vyhlašuje výběrové řízení

Náplň práce

Náplň činnosti na služebním místě spočívá:

• koordinace a zpracování monitorovacích indikátorů v rámci programů administrovaných Sekcí řízení Národních programů (dále jen „SŘNP);
• podíl na vypracování a ověřování metodik výkaznictví monitorovacích indikátorů v rámci programů administrovaných SŘNP se zástupci jiných rezortů nebo se zástupci z řad odborné veřejnosti;
• vyhodnocení čerpání finančních prostředků a zpracování informací a reportů za programy administrované SŘNP;
• podíl na zpracování výročních, verifikačních a závěrečných zpráv programů administrovaných SŘNP;
• zpracování podkladů pro interní i externí kontroly a audity.

Požadujeme

Konkrétní požadavky naleznete zde:

Nabízíme

- perspektivní a zajímavou práci v příjemném prostředí
- možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna (sick days), stravenky, FKSP, notebook, mobilní telefon)

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální