Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Nákupčí

referenční číslo: 36083 | aktuálnost: 20. 7. 2016

Pro našeho klienta, významnou výrobní strojírenskou společnost, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Nákupčí/Praha východ/KOL

Náplň práce:
- operativní nákup jednotlivých dílů;
- komunikace se stávajícími dodavateli, objednávání zboží a řešení detailů dodávek;
- hodnocení stávajících dodavatelů;
- příprava pravidelného reportingu a průběžných analýz;
- úzká spolupráce s výrobou a napříč celou společností.

Požadujeme:
- SŠ s maturitou (technické zaměření výhodou);
- znalost AJ na komunikativní úrovni;
- dobrá znalost MS Office;
- komunikativní, systematický, samostatný typ člověka s dobrými vyjednávacími schopnostmi;
- praxe v oblasti nákupu min. 1 rok (oblast nákupu dílů výhodou).

Nabízíme:
- Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru;
- systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů;
- příspěvek na penzijní připojištění;
- pracovní doba 37,5 hodiny týdně a 5 týdnů dovolené;
- dotované stravování v areálu společnosti;
- možnost ubytování v okolí společnosti;
- firemní školku;
- příjemnou dojezdovou vzdálenost z Prahy (20 minut od metra Kobylisy).

Místo pracoviště: Praha - východ
Nástup: dohodou

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ včetně fotografie a e-mail kariera06@karierasro.cz a uvádějte značku 2838/Nákupčí/KOL.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat ( ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám ) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha