Typ nabídky

Minimální mzda

Informatik/informatička

referenční číslo: 9F737000 | aktuálnost: 02.11.2016

Statutární město Frýdek-Místek

Statutární město Frýdek-Místek – tajemník Magistrátu města Frýdku-Místku vyhlašuje výběrové řízení na místo informatika/informatičky odboru informačních technologií Magistrátu města Frýdek-Místek

Náplň práce

Správce informačních a komunikačních technologií (infrastruktury, databáze, síťového prostředí, programového vybavení, aplikací)

Požadujeme

1. dobrá znalost hardwaru
2. znalost instalace a administrace desktopových operačních systémů Microsoft Windows
3. znalost instalace a administrace serverových operačních systémů Windows a Linux
4. znalost administrace relačních databázových systémů, znalost dotazovacího jazyka SQL
5. orientace v sítích LAN a WAN (IP adresace, DNS, VLAN, síťový hardware, síťové protokoly a služby…)
6. výhodou - znalost informačních systémů veřejné správy (VERA Radnice, GINIS), programátorské zkušenosti
7. samostatnost, kreativita, schopnost práce pod zátěží, flexibilita, komunikativnost, zodpovědnost, týmová spolupráce, ochota se vzdělávat,
8. řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

doba neurčitá, po zkušební době přiznání osobního příplatku, bližší informace na úřední desce Magistrátu města Frýdku-Místku

Mzda: 17 100 - 25 740 Kč

Místo pracoviště: Frýdek-Místek

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Profese: správce operačních systémů a sítí

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální