Typ nabídky

Minimální mzda

Automechanik

referenční číslo: 9F6EA328 | aktuálnost: 09.03.2017

STAPO PRAHA, a.s.

Společnost Stapo Praha založena v roce 1991. Specializuje se na pronájem autojeřábů, stavebních mechanismů, speciálních strojů a autodopravu. Rozsahem nabídky stavebních strojů patří mezi významné firmy v Praze. Strategií firmy je poskytování techniky s vyškolenou obsluhou pro stavební akce především na území hlavního města Prahy.

Náplň práce

Pro rozšíření našeho kolektivu hledáme automechanika pro autojeřáby, nákladní vozidla a zemní stroje.

Popis práce:- preventivní a neodkladné dílenské práce na mechanice, hydraulice, vzduchotechnice a elektrickém vedení strojů značek: Liebherr, JCB, CAT, Mercedes Benz, Putzmeister, Tatra, Steyer.

Požadujeme

- kladný přístup k práci
- zkušenosti s dílenskou prací
- ŘP sk. B
- ŘP sk. C výhodou

Nabízíme

- zázemí stabilní společnosti
- možnost stravování v areálu
- možnost ubytování
- odpovídající platové podmínky
- pravidelná opakovaná školení

Termín nástupu: možno ihned

Kontakt: Radovan Křížek
Tel.: 731 532 167
e-mail: inzerce@stapopraha.cz

Místo pracoviště: K Třebonicům 100/34, Praha-Řeporyje, 15500

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl

Profese: automechanik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity