Typ nabídky

Minimální mzda

Projekt specialista – kvality materiálu, dodávek prací od dodavatelů

referenční číslo: S009/010716 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Pro specielní technickou pozici, pro oblast kontroly technologie, kvality povrchů a materiálů, ověření spolehlivosti dodavatelů, vybavení pro technologické celky, hledáme kolegyni/kolegu pro pozici:

Náplň práce

Na uvedené pozici budete součástí projektového týmu, budete úzce spolupracovat s manažerem technických dodávek a koordinátorem logistiky. Vaše hlavní komunikace bude směrem k dodavatelům, výrobcům různých konstrukcí, kovových prvků a techniky pro velký stavebně technologický projekt. Hlavní náplní pozice bude: dohled na dodržení sjednaného postupu ve výrobě dodavatele, přímé návštěvy ve výrobách, sledování plnění plánu výroby z pohledu času, analýza případných zpoždění – preventivní řešení s dodavatelem, aby nedošlo k prodlení dodávky v čase revize a úprava smluv k poolu již předjednaných dodavatelů – důraz na technické specifikace, zpřesnění pravidel dodávky dohled na všechny zátěžové, materiálové a další zkoušky pro certifikaci dodávaného zařízení, výrobku reporting pro zahraniční centrálu a vedení v ČR, závěry z inspekčních schůzek apod. Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání – technický směr, kvalita, (technologie svařování, obrábění atd.) min. 3 roky praxe v technické firmě v oblasti procesů, kvality, technologii apod. zkušenost práce s technickou dokumentací ve strojírenství, průmyslové stavby, technologie orientace v legislativě k testům materiálů, normy v EU apod. AJ komunikativní, schopnost práce s technickou dokumentací PC uživatelsky Nabízíme využití technických znalostí. Výborné finanční ohodnocení. Práce na samostatné pozici, která má zázemí velké mezinárodní firmy. Firma má systém benefitů pro zaměstnance.

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita