Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Ostravská univerzita v Ostravě

Mzdoví účetní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11362830746 | aktuálnost: 3. 9. 2016

Místo výkonu práce: Ostrava

Přihlášky se strukturovaným profesním životopisem, motivačním dopisem a vyplněným dotazníkem zasílejte pouze elektronickou poštou na adresu: personalni.rek@osu.cz do 15. září 2016

Pracovní náplň:
o komplexní měsíční zpracování mezd a odměn z DPČ a DPP na OU
o vedení mzdové agendy (mzdové listy, roční zúčtování DzP, atd.)
o vedení agendy pro zdravotní poj., sociální poj. a daně (ELDP, registr NP, atd.)
o komunikace se zdravotními pojišťovnami a OSSZ
o zajištění výpočtu a odvodu pojistného, styku s orgány sociálního zabezpečení a zdravotního
o pojištění ve vztahu OU k jiným státům EU/EHP a Švýcarska

Požadujeme:
o min. středoškolské vzdělání s maturitou
o znalost mzdové i personální problematiky
o znalost aktuálních právních předpisů ČR a EU souvisejících s vedením mzdové i personální agendy
o praxe min. 5 let v oblasti mzdové a personální problematiky
o zkušenosti s agendou zaměstnávání cizích státních příslušníků vítána
o znalost anglického, německého nebo polského jazyka na komunikativní úrovni
o dobré komunikační a organizační schopnosti
o schopnost týmové spolupráce
o uživatelská znalost PC, MS Office
o pečlivost, zodpovědnost, aktivní přístup, flexibilitu, odolnost vůči stresu, samostatnost,
o systematičnost, spolehlivost, vytrvalost

Jedná se o zástup za MD, popř. RD

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 15 200 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha