Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Obsluha vysekávacího stroje

referenční číslo: 12467 | aktuálnost: 14. 11. 2016

Hledáte zaměstnavatele s lidským přístupem?
Nevadí Vám práce ve dvousměnném provozu ve strojírenské výrobě?
Hledáte práci v blízkosti Plzně?

Současný tým bychom rádi rozšířili o pozici:

OBSLUHA VYSEKÁVACÍHO STROJE

Náplň práce

  • Obsluha CNC strojů – laser, vysekávací stroj, ohraňovací lisy
  • Výroba a kontrola dílů podle výkresové dokumentace
  • Práce s připravenými programy (kontrola, korekce)
  • Běžná údržba a úklid zařízení
  • Manipulace s materiálem nebo hotovými výrobky (ručně nebo pomocí VZV)

Požadujeme:

  • SOU strojní obor
  • Znalost obsluhy CNC strojů (vysekávací stroje, ohraňovací lis) - min. 1 rok praxe
  • Znalost strojů Trumpf, Amada nebo podobného velkou výhodou
  • Jeřábnický, vazačský průkaz, průkaz řidiče ručně vedených vozíků – výhodou
  • Manuální zručnost
  • Práci na 2 směny

Nabízíme:

  • Závodní stravování s příspěvkem
  • Nástup dle dohody
  • Řádně placené přesčasy
  • Dlouhodobou spolupráci a lidský přístup
  • Zaučení do všech nutných procesů a postupů
  • HPP v rozvíjející se zahraniční společnosti se sídlem v blízkosti Plzně
  • Neváhejte mne kontaktovat pro více informací k pozici na 775 787 241 nebo kotrbova@acjobs.cz

Mzda: 20 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha