Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Koordinátor směny

referenční číslo: 11811 | aktuálnost: 11. 8. 2016

Máte dokončené minimálně střední odborné učiliště? Domluvíte se anglicky a doposud jste neměl/a možnost využít svou jazykovou vybavenost v zaměstnání? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti, kde neupadnete do stereotypu? Pak jste náš člověk
Máme pro Vás vhodnou pracovní nabídku

KOORDINÁTOR MISTRŮ

Náplň práce

  • řízení skupiny zaměstnanců na směně
  • koordinace a plánování jednotlivých kroků výroby
  • sledování a vyhodnocování měřítek kvality
  • posuzování výkonu zaměstnanců
  • vedení a motivace týmu
  • účast na poradách a spolupráce napříč společností

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání s výučním listem
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • zkušenosti s vedením týmu ve výrobní společnosti
  • znalost ISO norem – TS 16949
  • spolehlivost, samostatnost, řídící schopnosti

Nabízíme:

  • zajímavé platové ohodnocení
  • motivující systém benefitů – závodní stravování, stravenky
  • pružnou pracovní dobu
  • moderní, přátelské pracovní prostředí
  • možnost stát se součástí prestižní výrobní společnosti
  • místo výkonu práce: okres Chrudim

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha