Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Bezpečnostní technik

referenční číslo: 9EBFC163 | aktuálnost: 02.05.2017

DIAMO, státní podnik

Náplň práce

Náplň práce: název pracovního místa: „technický pracovník IV - bezpečnostní technik“; práce v oblasti prevence rizik a oblasti prevence závažných havárií; kontrolní činnost v oblasti BOZP, PO a radiační ochrany; tvorba a aktualizace interních předpisů k zajištění BOZP, PO a radiační ochrany; navrhování preventivních opatření a dohled nad jejich plněním; šetření pracovních úrazů a mimořádných událostí; spolupráce při školeních BOZP a PO organizovaných zaměstnavatelem Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru; odborná způsobilost v prevenci rizik - výhodou; odborná způsobilost „bezpečnostní technik“ dle vyhlášky č. 298/2005 Sb., - výhodou; praxe v oboru - výhodou; znalost legislativy v oblasti BOZP a prevence závažných havárií; orientace v právních předpisech vydávaných SBS a SÚJB; uživatelská znalost práce s PC (MS Office); řidičský průkaz sk. B; zodpovědnost, samostatnost, důslednost, spolehlivost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost Nabídka: dobré pracovní a mzdové podmínky, prémiové ohodnocení; nástup 1. 7. 2016, po dohodě lze i jiný termín; možnost profesního rozvoje, výhody poskytované zaměstnavatelem (dovolená navíc, příspěvek na penzijní spoření či životní pojištění, stravenky); profesní životopis zasílat do 30. června 2016 na uvedený e-mail

Místo pracoviště: Stráž pod Ralskem

Region: Liberecký kraj

Obor: Administrativa, Bezpečnost, ostraha, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita