Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

OSTROJ a.s.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11522380711 | aktuálnost: 5. 10. 2016

SOU nebo SŠ technického směru, znalost programu SAP výhodou, jeřábnický průkaz a vazačské osvědčení výhodou, samostatnost, pečlivost, flexibilita a komunikační schopnosti, trestní bezúhonnost.
Náplň práce: provádí přejímku zboží od dodavatele, fyzickou kontrolu množství a zaskladňování dodaného zboží; provádí příjem, výdej a jejich účtování v programu SAP; provádí skladovou agendu a inventarizaci skladu; zakládá a zajišťuje archivaci účetních dokladů; obsluhuje ručně vedené a elektrický paletové vozíky.
Mzda 85 Kč/ hod., 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, 1-směnný provoz, pracoviště Opava, nástup ihned, KO: Tůmová Lenka Ing., tel.: 553 872 173, e-mail: tumova@ostroj.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 85 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail