Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

REJSTŘÍK TRESTŮ

Návrháři a správci databází

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11236910778 | aktuálnost: 13. 8. 2016

Místo výkonu: Soudní 988/1, 140 00 Praha 4-Nusle
Přihlášku do výběrového řízení ve formě motivačního dopisu a Vašeho strukturovaného životopisu zasílejte na adresu Rejstříku trestů nebo e-mailem na adresu jpovolna@rejtr.justice.cz

Požadované znalosti:
- správa Windows server 2008R2/2012 R2
- správa Microsoft Exchange Server 2010
-správa Active Directory a bezpečnostních politik
- znalost virtualizace pomocí nástroje VMWare
- základní znalost fyzické architektury hardwaru
- zkušenosti se správou operačních systémů Windows 7 a 10
- znalost WAIK a SCCM
- znalost anglického jazyka na úrovni porozumění technické dokumentace

Náplň práce:
- zajištění instalace a konfigurace HW a SW
- správa a údržba provozovaného HW a SW
- zabezpečení provozu počítačové sítě a související výpočetní techniky
- řízení a údržba aktivních komponent sítě SAN

Další dovednosti, schopnosti a požadavky
- samostatnost, spolehlivost, schopnost práce v týmu, analytické myšlení
- čistý trestní rejstřík

Odměňování je v souladu s nařízením vlády č. 278/2015 Sb., kterým se mění nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů. Na organizaci se nevztahuje zákon o státní službě.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha