Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Ready Control s.r.o.

Operátoři počítačů pro vkládání dat

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11309900756 | aktuálnost: 24. 8. 2016

Náplň práce
Zadávání smluv do interního systému
Skenování a archivace dokumentů
Kompletace podkladů ke smlouvě
Komunikace s obchodními zástupci
Řešení různých typů zákaznických požadavků (reklamace, dotazy…)
Zajištění chodu kanceláře
Zpracování poštovních zásilek
Běžná administrativa spojená s chodem společnosti

Požadujeme
Minimální SŠ vzdělání
Praxe v administrativě vítána
Výbornou znalost práce s počítačem (Internet, Microsoft Office - zejména Excel, Word)
Samostatný písemný projev na úrovni, schopnost tvůrčího psaní
Vysokou pečlivost, odpovědnost a spolehlivost
Odolnost vůči stresu a flexibilitu
Schopnost týmové práce

Nabízíme
Pracovní smlouva na dobu neurčitou
Motivační platové ohodnocení (základní mzda 10 - 15 tis. Kč + finanční bonusy na základě počtu zpracovaných smluv)
Zajímavou a různorodou práci v prostředí, kde se "neustále něco děje"
Příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv
Zaměstnanecké benefity (občerstvení na pracovišti, firemní akce, odborná školení)
Místo výkonu práce - Brno
Nástup možný ihned

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů podle z. č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů na adresu: jtomankova@readycontrol.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Mzda: 12 000 - 15 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha