Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment Hradec Králové

Produktový manažer - farmacie

(referenční číslo: 5-14-206032/JD)

Hledáte samostatné zaměstnání v oblasti farmaceutického průmyslu?

Máte jedinečnou možnost pracovat jako produktový manažer pro GP úspěšné společnosti.

Vaší náplní práce bude zavedení nového generického Rx brandu na trh, úspěšná koordinace a uzavírání dohod se zdravotními pojišťovnami.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • zkušenosti z farmaceutickém průmyslu
  • zkušenosti s řízením portfolia generických léků

Nabízíme:

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • pravidelná školení
  • firemní akce
  • možnost návštěvy odborných seminářů
  • odměny za objednávky

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=farmacie-zdravotnictvi


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 50 000 - 80 000 Kč / měsíc
Region: Královéhradecký kraj
Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie
Typ nabídky: Zaměstnání