Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

UNIJOB s.r.o.

Skladový manipulant s VZV i bez - Liberec

referenční číslo: 9E9FD3C3 | aktuálnost: 22. 9. 2016

Pro našeho významného klienta, největší zásilkovou společnost v České republice, sháníme vhodné uchazeče na pozici skladového manipulanta.

Společnost: zásilková společnost
Den nástupu: 26. 9. 2016
Termín brigády: 26.9.2016 - 31.12.2016
Pracovní doba: ranní,odpolední nebo obě
Lokalita: Liberec
Doprava: MHD Liberec
Odměna: 120 Kč/hod
Pracovní úvazek: DPČ

Náplň práce:
- manipulační práce ve skladu
- překládání zboží pomocí VZV

Požadujeme:
- čistý výpis z TR
- platný průkaz na VZV
- spolehlivost, pečlivost, manuální zručnost
- přiměřenou fyzickou zdatnost

Nabízíme:
- brigádu na poloviční úvazek s možností skloubit další povinnosti
- možnost navázat dlouhodobou spolupráci

Mzda: 120 Kč / hod.

Region: Liberecký kraj

Obor: Administrativa, Bezpečnost, ostraha, Automobilový průmysl, Doprava, logistika, Ekonomika, Energetika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Grafika, Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování, Potravinářství a chemie, IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů, Justice, právo, legislativa, Tvůrčí práce, kultura, umění, Management, Marketing, reklama, public relations, Média, polygrafie, Obchod, prodej, nákup, Personalistika, HR, Reality, Řemesla, výroba, Služby, osobní služby, au-pair, Státní, veřejná správa, Stavebnictví, projekce, architektura, Strojírenství, Školství, výuka, vzdělávání, sport, Technika, elektrotechnika, Telekomunikace, Věda a výzkum, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie, Zemědělství, lesnictví, Ostatní, Kvalita, kontrola jakosti, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Brigády

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail