Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

UNEX a.s.

Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10523200783 | aktuálnost: 25. 10. 2016

Náplň práce:
- příprava návodek a postupů pro aplikaci PÚ
- řešení profesních reklamací
- nastavování procesů a technologií v rámci lakovny
- dozor nad lakovnami, kontrola dodržování technologické kázně
- komunikace s útvary v rámci společnosti i se zástupci zákazníků

Co po vás požadujeme:
- SŠ strojírenského nebo technického zaměření
- praxi alespoň 2 roky
- znalost AJ nebo NJ (minimálně základní znalost)

Co vám můžeme nabídnout:
- stabilní a perspektivní zaměstnání
- kariérní růst
- dotované stravování v areálu společnosti
- výkonové bonusy
- další benefity

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TUTO PRACOVNÍ POZICI ODPOVĚZTE PROSTŘEDNICTVÍM WEBOVÉHO FORMULÁŘE NA STRÁNKÁCH:

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 - 24 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

UNEX a.s., Ing. Vladěna Trlifajová, vladena.trlifajova@unex.cz, +420 724 146 747