Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Auto MERCIA a.s.

Mechanici a opraváři osobních automobilů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10964120782 | aktuálnost: 14. 9. 2016

Místo výkonu práce: Dašická 1228, Chrudim
Náplň práce: diagnostika a odstraňování závad, mechanické opravy vozů ŠKODA, montáže autopříslušenství (např. tažného zařízení, zamykání zpátečky, parkovacích senzorů, apod.), příprava vozů ŠKODA
Požadujeme: vyučení v oboru automechanik nebo autoelektrikář, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, aktivní přístup, manuální zručnost, schopnost práce v týmu, znalost práce na PC pro práci s diagnostikou, řidičský průkaz sk. B
Zaměstnanecké výhody: zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci, jistý pracovní poměr v případě odpovídajících výsledků, profesní růst - školení, firemní benefity (příspěvek na stravu, pracovní oděv a další výhody), zázemí stabilní a prosperující společnosti, přístup k novým technologiím a technickému vybavení, práce s nejmodernější automobilovou technikou, podnikové stravování a odborná školení.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá 8-17 nebo na e-mailové adrese a dojednejte si osobní schůzku.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 12 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Automobilový průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail