Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Logistik pro automotive

referenční číslo: 12085 | aktuálnost: 11. 8. 2016

Rádi komunikujete v cizích jazycích, které ovládáte na úrovni potřebné pro denní komunikaci? Máte rovněž pracovní background v oblasti logistiky?

Pak je tato pozice určena Vám Reagujte prostřednictvím zaslání Vašeho strukturovaného životopisu.

LOGISTIK pro AUTOMOTIVE (+/- 30.000 Kč)

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky, vyřizování objednávek a reklamací, průběžná komunikace
  • Spolupráce s oddělením výroby a spoluúčast na plánování
  • Zajištění včasných dodávek materiálu, urgování termínů, úpravy ohledně množství, cen a podmínek přepravy
  • Zabezpečení expedic u dopravních firem
  • Konstantní práce na zvyšování efektivity výroby (snižování nákladů aj.)

Požadujeme:

  • Anglický jazyk na úrovni pro komunikaci se zahraničními klienty, dodavateli
  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru logistiky výhodou
  • Lidé s praxí z výrobních firmem pro automotive budou upřednostněni
  • Znalost MS Office

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost kariérního růstu v mezinárodní společnosti
  • Prostředí firmy sledující nejmodernější trendy jak ve výrobě, tak v přístupu k zaměstnancům
  • Individuální bonusy a benefity na základě provedené práce
  • Práci ve Zlínském kraji

Mzda: 27 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha