Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

UNIJOB s.r.o.

Prodej upomínkových předmětů v kamenných obchodech na Pražském hradě - 100 Kč/hod

referenční číslo: 9E3FD29E | aktuálnost: 13. 1. 2017

Pro našeho klienta, společnost provozující kamenné obchody s uměleckými a upomínkovými předměty v areálu Pražského hradu, hledáme brigádnice/brigádníky na dlouhodobější spolupráci při obsluze prodejen. Nutno odpracovat alespoň 8 směn měsíčně (lze i během víkendů).

Náplň práce:
- prodej uměleckých a upomínkových předmětů
- obsluha pokladny
- drobný úklid na prodejně

Pracovní doba: 9.00 - 16.00, případně do 17.00 či 18.00 dle turistické sezony

Požadujeme:
- čistý výpis z rejstříku trestů
- spolehlivost, sympatické vystupování, proaktivní přístup k práci
- možnost dlouhodobější spolupráce v rozsahu alespoň 8 směn měsíčně
- komunikativní znalost AJ
- hmotnou odpovědnost za svěřené prostředky

Nabízíme:
- možnost průběžného vyplácení záloh
- dlouhodobou brigádu v atraktivním prostředí
- dohodu na směnách dle Vašich časových možností

Bližší informace Vám rádi sdělíme na telefonním čísle 604376770 (denně, včetně víkendů, od 8.00 do 18.00).

Mzda: 100 Kč / hod.

Region: Hl. m. Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Typ nabídky: Brigády

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha