Typ nabídky

Minimální mzda

Prodej upomínkových předmětů v kamenných obchodech na Pražském hradě - 100 Kč/hod

referenční číslo: 9E3FD29E | aktuálnost: 28.07.2017

UNIJOB s.r.o.

Pro našeho klienta, společnost provozující kamenné obchody s uměleckými a upomínkovými předměty v areálu Pražského hradu, hledáme brigádnice/brigádníky na dlouhodobější spolupráci při obsluze prodejen. Nutno odpracovat alespoň 8 směn měsíčně (lze i během víkendů).

Náplň práce

Náplň práce:
- prodej uměleckých a upomínkových předmětů
- obsluha pokladny
- drobný úklid na prodejně

Pracovní doba: 9.00 - 16.00, případně do 17.00 či 18.00 dle turistické sezony

Bližší informace Vám rádi sdělíme na telefonním čísle 604376770 (denně, včetně víkendů, od 8.00 do 18.00).

Požadujeme

Požadujeme:
- čistý výpis z rejstříku trestů
- spolehlivost, sympatické vystupování, proaktivní přístup k práci
- možnost dlouhodobější spolupráce v rozsahu alespoň 8 směn měsíčně
- komunikativní znalost AJ
- hmotnou odpovědnost za svěřené prostředky

Nabízíme

- možnost průběžného vyplácení záloh
- dlouhodobou brigádu v atraktivním prostředí
- dohodu na směnách dle Vašich časových možností

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 100 - 100 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Praha 1 - Hradčany, Praha 1, 11000

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Pracovní poměr: Brigáda

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi, Studenty