Typ nabídky

Minimální mzda

Mechanik měření a regulace

referenční číslo: 9E145564 | aktuálnost: 25.02.2017

UNIPETROL RPA, s.r.o.

PARAMO, a.s. hledá do svého týmu spolehlivou, samostatnou, iniciativní a motivovanou osobnost na uvedené pracovní místo.

Náplň práce

Náplň práce:
• Preventivní a poruchová údržba MaR na provozech
• Opravy, seřizování a nastavování pneumatických a elektronických přístrojů instrumentace MaR
• Metrologie – kalibrace v oborech tlak, teplota, elektrické veličiny, délka
• Vedení databáze včetně hlídání termínů, označování měřidel, tvorba protokolů a jejich předávání uživatelům
• Držení pracovní pohotovosti mimo pracovní dobu dle harmonogramu v souladu se ZP, KS a dokumenty IMS

Požadujeme

• SŠ s maturitou nebo SOU v oboru
• Osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice (min. §6 vyhlášky č. 50/1978 Sb. do 1000V, objekty tř. A a B)
• Zdravotní způsobilost pro práce ve výškách, na elektrických zařízeních a pro osamoceně pracujícího zaměstnance
• Základní znalosti z oboru metrologie
• Základní znalosti práce na PC
• Alespoň minimální praxe v oboru měření a regulace, příp. elektronika výhodou

Nabízíme

• Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
• Uplatnění znalostí a dovedností v rozvíjející se společnosti
• Možnost osobního i profesního růstu
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Zaměstnanecké benefity
• Jednosměnný provoz – ranní 8h směny

Místo pracoviště: Kolín

Region: Středočeský kraj

Obor: Energetika, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy