Typ nabídky

Minimální mzda

Servírka/číšnik

referenční číslo: 9E122C5D | aktuálnost: 06.02.2017

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, provozovatele společensko-sportovního areálu s restaurací působícího v centru Prahy již 20 let, hledáme vhodného kandidáta na pozici Kuchař.

Náplň práce

Pro našeho klienta, provozovatele společensko-sportovního areálu působícího v centru Prahy již 20 let, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servírka/číšník.

Náplň práce:

• Samostatnost při plnění pracovních povinností
• Dodržování technologických postupů připravovaných nápojů
• komunikace s hostem a přijímání objednávek
• řádné vyúčtování objednaných služeb
• uskladňování a kontrola zboží
• Zodpovědnost za kvalitu servisu a přípravy a úpravy nápojů
• dohled nad dodržováním bezpečnostních a hygienických předpisů

Požadujeme:

• vyučení v oboru a sebevzdělávání
• minimálně 3 let praxe v oboru
• angličtina na komunikativní úrovni
• čistotnost, estetické cítění, samostatnost
• schopnost zorganizovat si práci, kultivovaný zjev
Nabídka:
• práce na HPP se zkušební dobou
• Místo výkonu práce: sportovně společenský areál na Praze 5 – Smíchově v přímé návaznosti na spojením MHD a metro trasa B.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: kuchař

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity