Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer ICC centra (H3973)

referenční číslo: 9E1050D1 | aktuálnost: 13.02.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

- tvorba a péče o systém správy barev (CMS) fototiskových technologií
- měření, výpočet a analýza ICC profilů
práce s fotomédii (papíry, filmy, plátna) a moderními fototiskárnami (inkjet, termosublimace)
- tvorba uživatelských návodů o nasazení CMS v tiskové praxi;
- v Čj a Aj, v Nj výhodou
správa download centra ICC profilů a návodů pro fototiskárny

Požadujeme

VŠ (nejlépe bakalářské) s oborovým zaměřením:
fyzikální chemie, polygrafie a fotofyzika, nebo
obrazová technika a zpracování obrazových dat;

Znalost práce s PC a MAC na dobré uživatelské úrovni, dobré komunikační schopnosti, český jazyk - psaný projev na výborné úrovni, anglický jazyk - psaný projev na výborné úrovní, německý jazyk – základní znalost výhodou.

Nabízíme

Práce v mladém kolektivu v progresivním oboru, nástupní plat 25 000 hrubého, po zapracování možnost navýšení

Mzda: 25 000 Kč

Místo pracoviště: Hradec Králové

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské