Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Inženýr kvality brno

referenční číslo: 10842 | aktuálnost: 10. 11. 2016

Toužíte po nové výzvě a mezinárodním pracovním prostředí?
Láká vás oblast kvalitou v automotive?
Mluvíte anglicky?
Chcete se rozvíjet a učit se nové věci?

Napište Jste to vy, koho hledáme

Mezinárodní výrobní, automotive společnost, která sídlí v Jihomoravském kraji, hledá posilu na pozici: INŽENÝR KVALITY s ANGLIČTINOU

Náplň práce

  • Spolupráce na plánování a přípravě výroby
  • Posouzení stavu rozpracovanosti výroby
  • Komunikace se zahraničními zákazníky
  • Spolupráce na zkouškách dílů
  • Zodpovědnost za vzorkování pro klienty

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání technického směru
  • Praxi v automotive na podobné pozici v kvalitě - výhodou
  • Alespoň teoretická znalost nástrojů kvality
  • Středně pokročilá znalost angličtiny - podmínkou
  • Samostatnost, loajálnost, komunikativnost, ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Zázemí silné mezinárodní společnost s dlouhou tradicí
  • Zaškolení v zahraničí
  • Závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu

• Možnost kariérního postupu
• Místo pracoviště: Brno

Mzda: 25 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha