Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Léčebné lázně Lázně Kynžvart

Všeobecné sestry s osvědčením

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 8842280702 | aktuálnost: 18. 7. 2016

Místo výkonu práce: Lázeňská 295, 354 91 Lázně Kynžvart. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný dle dohody. Pracovní doba: Po-Ne dle plánu směn (8-hodinové šichty s různou dobou začátku a konce). Požadujeme: osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, znalost práce na PC na uživatelské úrovni, znalost cizího jazyka výhodou, zdravotní způsobilost, bezúhonnost, souhlas k využití osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Nabízíme: podnikové stravování, možnost dalších osobních příplatků. Kontakt pro zájemce: žádost s doložením životopisu s přehledem dosavadní odborné praxe, kopie dokladů o vzdělání, osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, platný výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců) zasílejte na adresu Léčebné lázně Lázně Kynžvart, Lázeňská 295, 354 91 Lázně Kynžvart (bližší informace poskytne vrchní sestra pí. Eva Blažčíková na uvedeném telefonním čísle či e-mailu).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 14 250 - 21 480 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail