Typ nabídky

Minimální mzda

PHP - Freelancer

referenční číslo: 9DD950AF | aktuálnost: 27.03.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

Naším klientem je mezinárodní společnost, která je světovým lídrem v oblasti elektrotechniky. Její produkty nachází uplatnění např. ve zdravotnictví, veřejné správě, průmyslu, dopravě nebo informačních technologiích. Aktuálně hledáme programátora pro vývoj interních aplikací..

Náplň práce

Programování středně velké interní aplikace s využitím frameworku Yii
Práce na vývoji stávajících i nových menších modulů aplikace, refraktorování kódu
Systémové a integrační testování
Spolupráce na vývoji v kontextu metodologie SCRUM

Požadujeme

Dokončené SŠ vzdělání
2+ let komerční praxe ve vývoji v PHP
Praktická zkušenost s některým z frameworků: Nette, Zend, Symphony…
Znalost frameworku Yii velkou výhodou (nikoliv podmínkou)
Praktická zkušenost s vývojem v JavaScript
Znalost SQL na úrovni využití příkazů nutných pro vývoj a správné fungování aplikací
angličtina na úrovni B2 - schopnost se dorozumět s kolegy v mezinárodním týmu.

Nabízíme

Projekt na 5 měsíce s reálnou možností prodloužení
Práce ve stabilní mezinárodní společnosti
Zajímavý projekt
Příjemné pracovní prostředí
Možná dohoda na částečné vzdálené spolupráci

Místo pracoviště: Praha 13

Region: Středočeský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: programátor, softwarový inženýr

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita