Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Inženýr v automotive - absolvent

referenční číslo: 10733 | aktuálnost: 7. 8. 2016

Jste/budete čerstvým absolventem ve strojírenském nebo elektrotechnickém oboru? Ovládáte anglický jazyk na středně pokročilé úrovni a láká vás pracovat v automotive? Nabízíme Vám jedinečnou příležitost uchytit se v mezinárodní strojírenské společnosti v Jihomoravském kraji. Tak neváhejte a začněte svou kariéru na pozici INŽENÝR v AUTOMOTIVE - ABSOLVENT právě teď

Úspěšná strojírenská společnost hledá kolegu do svých řad na pozici:

INŽENÝR v AUTOMOTIVE - ABSOLVENT (23 – 30 000,- Kč)

Náplň práce

  • Kompletní zaškolení na pracovní pozici
  • Seznámení se s chodem firmy
  • Zlepšování výrobních procesů
  • Spolupráce při zefektivňování výroby
  • Komunikace s ostatními odděleními

Požadujeme:

  • VŠ v oboru strojírenství nebo elektro
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Technické a kreativní myšlení
  • Komunikativní a organizační schopnosti
  • Schopnost učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní a uznávané společnosti
  • Možnost získat zkušenosti v mezinárodní firmě
  • Odborný a profesní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Firemní stravování
  • Místo výkonu práce: Mikulovsko

Mzda: 23 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha