Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SCHÄFER a SÝKORA s.r.o.

Ostatní řídící pracovníci v oborech příbuzných dopravě a logistice

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11152230748 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Místo výkonu práce: Lesní č.p. 1111/3, 408 01 Rumburk.
Požadavky:
- Vzdělání v oboru autoopravárenství.
- Úplné SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou.
- Vůdčí osobnost, orientace na stanovené cíle, výborné organizační schopnosti.
- Stresová odolnost.
- Praxe min. 5 let v autoopravárenství a praxe na vedoucí pozici.
- Znalost konstrukce, opravy a diagnostikování nákladních vozidel.
- Znalost běžné práce na PC, Internet, MS Office.
- Loajálnost + vysoké pracovní nasazení s přirozenou chutí pracovat.
- Přátelské a otevřené chování.
- Bezúhonnost, spolehlivost, schopnost práce v kolektivu.
- Flexibilitu.
- Řidičský průkaz skupiny B, skupina C výhodou.

Hlavní náplň činnosti:
- Spolupráce na zajištění efektivity, výkonnosti a rozvoje servisu nákladních vozidel.
- Řešení technologie běžných oprav a generálních oprav vozidel.
- Komunikace se zákazníky a se servisními partnery.
- Řízení zakázek včetně související administrativy.
- Sledování a plnění ekonomických parametrů zakázek.
- Vedení týmu mechaniků.
- Personální zajištění (nábor nových pracovníků).
- Odpovědnost za pokladnu.
- Sběr informací.
- Práce ve firemním systému.
- Získávání nových zákazníků.
- Budování vztahů se stávajícími zákazníky.

Firma nabízí:
- Perspektivní zaměstnání u stabilní, neustále se rozvíjející
se společnosti s dobrým jménem.
- Práce v kolektivu.
- Možnost profesní seberealizace.
- Možnost zvyšování si odborné kvalifikace při zaměstnání.
- Finanční ohodnocení a možnost profesního i platového růstu.
- Prostor pro seberealizaci a rozvoj.
- Zajímavé finanční ohodnocení.
- Firemní benefity.

Kontakt: Zájemci vyplní personální dotazník, který naleznou na odkazu:
www.sasa.cz

Bližší informace Vám sdělí: Věra Dvořáková, referentka personálního odd.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha